sobota, 20 listopada 2010

Gavel

film, który ostatnio widziałem to.. A Single Man
muzyka, która mnie zainspirowała..  to ostatnia płyta Brodki - jest dla mnie dużym zaskoczeniem poznałem ją od nowej strony
ulubiona kuchnia.. chińskie jedzenie w każdej ilości, polecam Wook
miejsce na całkowity relaks.. mój dom za miastem ogród z dala od cywilizacji
ulubiony projektant.. Gareth Pugh
ulubiona modelka.. Kasia Struss
ulubiony drink.. malibu z mlekiemDobra zacznijmy od początku, znam Cię jeszcze ze szkoły podstawowej, zawsze byłeś osobą kreatywną. Kiedy zrozumiałeś, że chcesz zająć się projektowaniem na serio?
To było w trzeciej klasie gimnazjum, wtedy właśnie zacząłem chodzić do artystycznej szkoły Fenomenarium. Dzięki temu, że wystartowałem tak wcześnie mój warsztat już teraz przewyższa niektórych polskich projektantów.


A jaka była pierwsza rzecz, którą zaprojektowałeś?
Bluzka w stylu glam-rock. Projekt ten jest ciągle ulepszany na pewno znajdzie się w kampanii reklamowej mojej marki.


Na lula.pl widziano Twoje zdjęcie z Tomaszem Ossolińskim, czy mógłbyś to jakoś skomentować?

Wolałbym zostawic tę informację, jednak bez żadnych komentarzy.

Jasne nie sprawy. Mimo wszystko będę podążać w podobnym kierunku. Słyszałam, że wśród Twoich klientów pojawiają się znane nazwiska, zdradź nam parę z nich.
Wszystko jest na razie w fazie większego projektu. Nie mogę nic zdradzić! Chciałbym natomiast powiedzieć, że bardzo cenię sobie aktorkę Adę Fijał. Ciepłym i sympatycznym człowiekiem jest również Madox.

A kiedy możemy spodziewać się Twojego pierwszego pokazu?
W nadchodzącym roku wezmę udział we wszystkich  możliwych konkursach dla projektantów żeby zebrać opinie osób, które są autorytetami w kwestii mody. Znalazłem swój styl, wiem co chcę robić, dlatego też wysłucham wszelkich sugestii natomiast nie sądzę abym im zbytnio ulegał. To tylko chęć sprawdzenia się. Co do pokazu muszę znaleźć sponsora lub zarobić na swoich ubraniach wystarczającą ilość pieniędzy tak aby mój pokaz miał odpowiednio wysoki poziom.

W takim razie jakie oprócz konkursów są Twoje plany na najbliższą przyszłość?
Złote Kaczki, dokończenie strony www, pokaz i stworzenie własnej marki.

Ambitnie. Powiedz mi co wg Ciebie powinien reprezentować sobą projektant?
Projektant nie tylko przez swoje ubranie, ale również przez swój styl życia, zachowanie powinien pokazywać swoją markę, a nie tylko na modelach, którzy nigdy nie oddadzą nam wszystkiego. Dlatego cenię sobie wysoko Marca'a Jacobs'a, który występuje we własnych reklamach. Staram się być odzwierciedleniem swojej marki. Chciałbym w młodych ludziach chęć do dbania o siebie przez zdecydowanie zdrowszy tryb życia. Polecam jakiś sport, ja co dwa dni chodzę na siłownię, aby odreagować stresy dnia codziennego.


gavelg.com
facebook
xxx


ps. wkrótce i inne wywiady

1 komentarz: