środa, 7 marca 2012

KONKURS16 MARCA
DAS LOKAL WROCLAW

Start: 21.30


Z dumą prezentujemy HYDRO ✜ ghett0: jednodniowe audiowizualne przejęcie przestrzeni Das Lokalu, showroom prezentujący najnowsze projekty warszawskiej marki HAZZ i launch party projektu Witchney Houston.

Chcemy pójść o krok dalej, i oprócz regularnego 'puszczania techno' (czego oczywiście nie zabraknie), zaproponować bardziej kompletne doświadczenie. Stąd - od godzin wczesnowieczornych będziecie mogli w Das Lokalu zobaczyć - i na drodze wymiany pieniężnej wejść w posiadanie - ubrań Hazz, które specjalnie na te okazję przyjadą z WWA. Muzycznie będzie to wejście w marginalia kultury klubowej. #seapunk i witch-house, w formie live-actów i setów, uzupełni standardowe kohorty brytyjskiego house'u, post-dubstepu i analogowego 4x4. A strona wizualna - "obrazy alienacji współczesnego człowieka w cyforwym świecie" ujęte w spikselowany nawias kultury Tumblra, nie będzie tłem muzyki, a jej konsekwentym przedłuzeniem.

# Przed imprezą i w trakcie HYDRO ✜ ghett0 będzie można wygrać ciuchy od Hazz, polecamy śledzić zarówno stronę wydarzenia jak i fanpage aby być na bieżąco #
HAZZ: 
http://h-a-z-z.com/

Link do eventu na fb: 
http://www.facebook.com/events/380812115281261/

A ja mam dla Was dwie wejściówki do wygrania!

Wystarczy, że odpowiecie jednym słowem na pytanie jaki trend najbardziej podoba Wam się tej wiosny i klikniecie like'a: 
http://www.facebook.com/cocobebeblogspotcom

Wygrywają 2 najbardziej oryginalne spostrzeżenia!

Czas macie do 12.03 do 23:59

Odpowiedzi z imieniem i nazwiskiem wyslajcie na maila: m.masluszczak@gmail.com w temacie wpiszcie COCOBEBE


POWODZENIA!

xxBrak komentarzy:

Prześlij komentarz