piątek, 14 listopada 2014

Look of the day 14kurtka, jacket - Sinsay
sweter, jumper - Mango
szalik, scarf - H&M
jeansy, jeans - Mango
buty, boots - TK Maxx
torebka, bag - Zara

pictures: Grzegorz Gęborys 

 

O tej porze roku rzeba specjalnie uważac na swoje zdrowie, gdyż łatwo się przeziebic. Dlatego dbam o to, żeby miec ciepły szalik, ciepłą kurtkę i jeszcze cieplejszy sweter. Cała stylizacja jest bardzo łatwa do odtworzenia przez Was. Uważam, że cały jej urok tkwi w jej prostocie, a nowoczesności dodaje jej bardzo modna ostatnimi czasy krótka puchowa kurteczka. Jeśli jednak temaperatura spadnie poniżej pewnych granic, to z przyjemnością zamienię ją na coś cieplejszego. Jesienią i zimą najważniejsze jest to, by ubraniem zapewnic sobie odpowiedni komfort.

Ja już po przeprowadzce. Jestem szcześliwa. Podobno trzeba zapamiętac swój pierwszy sen w nowym miejscu, ja jednak nic z niego nie zapamietalam. Cieszę się z nowej lokalizacji i nie mogę doczekac, żeby pojechac do paru sklepów i dokupic jeszcze pare potrzebnych mi do nowego miejsca drobiazgów. 

In autumn we should take care of our health cause it is easy to get a flu. That's why I take care of myself and I never forget to take very warm scarf, warm jacket and even warmer jumper. The whole outfit is easy to copy for you. I think the best part of my outfit it's its simplicity and modern jacket. But if only temperature is lower than 10 degrees I will change it with something warmer with pleasure. In autumn and winter the most important is to use your clothes to feel comfortable.

I am after moving to my new place feeling happy. It is said we should remeber our dream in a new place, but I don't remeber mine. I am happy to have my new place and new localization and I can;t wait to go shopping to buy some new things which I hardly need.

Jesenom bitno je da pazimo na svoje zdravlje jer lako je da se prehladimo. Zbog toga imam posebnu pažnju da nosim topli šal, toplu jaknu i još toplji džemper. Celi outfit je laki da se go kopira. Po mom mišljenju najbitnija je ovde jednostvnost i modernost koju donosi moderna kratka jakna. Ze nekoliko dana biće hladnije i onda nosiću dugu jaknu.

Preselila sam se u novo mesto i srećna sam zbog toga. Kaže se da u novom mesto moramo zapamptiti svoj san, nisam to uradila. Jedva čekam da odem na šoping i kupim još par stvari za novo mesto.

XXX

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz