środa, 14 stycznia 2015

Strój sportowy


Zapomnijcie o czarno-szaro-białych treningach. W dobrej kondycji czekamy na wiosnę, a kolejne treningi odbywamy w kolorowych fluo strojach sportowych. Jeśli macie więcej odwagi polecam też złoto i srebro. Co do krojów i wyboru konkretnych ubrań wybór pozostaje całkowicie dowolny - podczas treningów trzeba się czuć przedewszystkim swobodnie w tym co mamy na sobie. Ubiór ma nam służyć.


 1. Mango
2, 3, 4, i 5. Adidas
6. H&M
7. Mango
8. KappAhl
9. Nike, Zalando.pl
10. Nike, Zalando.pl
11. New Balance, butsklep.pl

Wraz z początkiem nowego roku wiele z nas zdecydowało się na zmiany. Bardzo często tyczy się to
sposobu odżywiania, ale jeszcze częściej decydujemy się by zapisać się na siłownię lub zacząć biegać, czy też uprawiać jakikolwiek inny sport. Uwielbiam każdą formę ruchu od najmłodszych lat, tak zostałam wychowana, więc nie wyobrażam sobie życia bez jazdy na rolkach, łyżwach, nart i paru innych. Moim najczęściej uprawianym sportem do pewnego czasu był jogging. Bardzo korzystny dla mnie, a dodatkowo mój pies miał okazję, by trochę się wybiegać. Obecnie w moim mini rankingu ulubionych sportów na pierwszym miejscu jest joga. Wy na pewnie też macie swoje ulubione sporty, które zapałem uprawiacie. Nawet jeśli dopiero zaczynacie przygodę ze sportem, to na pewno nie będziecie tej decyzji żałować. Szybko przekonacie się ile korzyści przynosi aktywny tryb życia. Żeby dodać sobie trochę motywacji dobrze zainwestować w ładny i wygodny strój do ćwiczeń.

Wybór mamy spory. Od linii projektowanych przez znanych projektantów, takich jak Stella McCartney dla
 Adidasa, przez ubrania od firmy sportowych typu Nike, Reebok, po te które znajdziemy w sieciówkach. Jedno jest pewne, nie zależnie od ilości wydanych na ten cel pieniędzy, mamy wyglądać rewelacyjnie, czuć się wygodnie, a strój powinien dodatkowo zachęcać do aktywności! Zapomnijcie o czarno-szaro-białych treningach. W dobrej kondycji czekamy na wiosnę, a kolejne treningi odbywamy w kolorowych fluo strojach sportowych. Jeśli macie więcej odwagi polecam też złoto i srebro. Co do krojów i wyboru konkretnych ubrań wybór pozostaje całkowicie dowolny - podczas treningów trzeba się czuć przedewszystkim swobodnie w tym co mamy na sobie. Ubiór ma nam służyć.

Udanych treningów kochani!

XXX

PS. Jaki jest Wasz ulubiony sport?


1 komentarz: