poniedziałek, 23 lutego 2015

Wittchen i kilka słów o jakościDzisiejszy poranek zaliczam do udanych, gdy tylko się obudziłam, dowiedziałam się, że film "Ida" został nagrodzony Oscarem. To fantastyczna informacja. Gratuluję jego twórcom! Powinniśmy być dumni z polskich filmów, bo niektóre są naprawdę niepowtarzalne. To nie pierwsza nominacja do Oscara polskiego filmu, lecz pierwsza nagrodzona. Do gali rozdania Oscarów jeszcze powrócę. Jestem w trakcie pracy nad postem na temat najlepszych oscarowych kreacji. Mam już parę wybranych faworytów. Zdradzę, że wśród nich jest stylizacja Sienny Miller oraz Cate Blanchett.


 
zdjęcia G. Gęborys

cardigan - Jackpot
tee - Tom Tailor
jeans - Zara
bag - Wittchen

Ostatnio zostałam szczęśliwą posiadaczką torebki Wittchen typu shopper wersja miękka. Torebka jest udanym prezentem. Zrobiona została ze skóry i jest bardzo pojemna - mieści A4 i ma bardzo oryginalny kolor, który idealnie komponuje się z moimi ulubionymi kolorami ubrań. W środku torebki są dwie przegrody przedzielone kieszenią na zamek - dobre miejsce by schować portfel. Osobiście uważam, że torebka jest fantastyczna. Widzę sporą różnicę między nią a jej "koleżankami" z popularnych sieciówek. 

Polecam Wam zainwestować w jedną porządną torebkę, która będzie elegancką klasyką, niż w parę sieciówkowych torebek, które znudzą Wam się i nie przeżyją jednego sezonu. Wydacie tyle pieniędzy co na parę tańszych torebek, ale zyskacie jakość. Tego staram się trzymać nie tylko przy kupnie torebek, ale również innych dodatków takich jak buty, okulary przeciwsłoneczne. To samo tyczy się ubrań, sprawdzam skład materiałów i wybieram rzeczy, które są wykonane ze szlachetnych materiałów. Niektórzy mają podejście do mody takie jak do jedzenia - czyli fast food, ja jednak wolę kupować rzeczy, które nie są ubraniowym fast foodem. Jest wiele ubrań, które były, są i będą modne. Właśnie w takie dobrze zainwestować więcej, na pewno nie będziecie tego żałowały. Zamiast kupować piąty podobny t-shirt lepiej te pieniądze odłożyć i za jakiś czas, gdy uzbiera się większa kwota zrobić zakup jakiejś rzeczy z wyższej niż dotąd półki.

XXX

2 komentarze:

  1. No jasne że warto zainwestować w dobrą torebkę i buty - akurat to akcesoria tak silnie eksploatowane, że nie ma sensu ryzykować z jakością. Ja też kupiłam klasyk od Wittchena, ten model: https://www.sklep.wittchen.com/product/10663/torebka-damska.html i uważam że to jeden z moich najbardziej udanych nabytków, bo trwa w nienaruszonym stanie od wielu miesięcy ciągłego noszenia mnóstwa rzeczy, w tym książek :) A wzór ponadczasowy, więc zawsze jest na czasie i pasuje do mnóstwa stylizacji.

    OdpowiedzUsuń