sobota, 8 sierpnia 2015

Look of the day 29Sukienka - Mango
Buty - Zara Limited Edition
Torebka - Second Hand
Zegarek - Mohito
Kolczyki - Yes
Tym razem idę zgodnie z obowiązującym nurtem i podpisuję się w pełni pod stwierdzeniem, że frędzle w tym sezonie rządzą! Oczywiście byle nie w nadmiarze. Jeden element looku wystarczy, z tego co mi wiadomo na Dzikim Zachodzie nie mieszkamy ;) A najbliższy Saloon jest na drugiej części globu. Innymi słowy - frędzlowy total look odpada, wygląda tandetnie i nie ma nic wspólnego z dobrym gustem.

Najlepszym rozwiązaniem przy zestawianiu frędzli jest dobór i tu mamy dwie możliwości - albo bardzo prostych i minimalistycznych ubrań/dodatków albo dobór rzeczy, które należą do zupełnie innego stylu. O ile pierwsze rozwiązanie jest proste i pewnie możecie sobie to bardzo łatwo wyobrazić, o tyle druga metoda zajmie nieco więcej czasu. Tu pole do popisu dla kreatywnych osób. Just go with the flow! Ja zdecydowałam się na torebkę w stylu Chanel i buty na obcasie całe ze skóry. Aby uniknąć zbędnej kakofonii kolorystycznej zadbałam o to aby torebka i buty były w tym samym kolorze. 

Frędzle mogą być też tylko samym dodatkiem - jako element zdobiący butów, bądź torebki, wtedy bardziej sprawdzi się metoda zestawiania ich z minimalistycznymi ubraniami. Stworzymy nowoczesny i świeży look.


XXX


2 komentarze: