środa, 2 grudnia 2015

Argentyt

Od roku mam przyjemność bycia twarzą biżuterii wrocławskiej marki Argentyt. Argentyt ma bardzo duży i piękny wybór biżuterii, ostatnio do Argentytowej rodziny dołączyła biżuteria z kryształami Swarovskiego, która jest przepiękna i lśni jak milion dolarów. Można się w niej zakochać od pierwszego wejrzenia. Marka  posiada również w swojej ofercie wspaniałe brylanty, czyli marzenie każdej prawdziwej kobiety. Oprócz tego Argentyt oferuje złoto próby 585, 333, srebro, bardzo modną i oryginalną ceramikę oraz stal. W razie potrzeby znajdziecie tu usługę napraw jubilerskich oraz skup złota i srebra.

Nowością w ofercie Argentytu są bony podarunkowe. To fantastyczny prezent w przypadku niezdecydowanych. Dzięki temu obdarowywana przez Was osoba sama dokona satysfakcjonującego ją wyboru! To świetny prezent na Święta lub na zbliżające się Mikołajki :)

Na zdjęciu znajduje się mój najnowszy upominek od marki Argentyt, za który bardzo pięknie dziękuję. Jest to celebrytka ze złota próby 585. Ostatnio nowa biżuteria wszędzie mi towarzyszy.

Sklepy Argentyt znajdziecie w Ferio-Gaju oraz w E.Leclerc we Wrocławiu. Zapraszam serdecznie!

MM

1 komentarz: