sobota, 16 kwietnia 2016

Montibello - Dieta dla włosów
W ostatnią sobotę zostałam zaproszona na event organizowany przez markę fryzjerską Montibello do Akademii Fryzjerstwa Walczak&Ciesiółka we Wrocławiu. Wszystko było znakomicie zoorganizowane. Przepyszny i zdrowy catering, miłe hostessy, które dbały o komfort uczestniczek i najważniejsze - zabieg regenerujący włosy.

Aby odpowiednio dobrać najlepszy dla mnie zabieg najpierw została szczegółowo zbadana skóra głowy oraz włosy. Specjalistka w tej dziedzinie dokładnie obejrzała moje włosy. Szokującym jest zobaczyć swoje włosy w maxi powiększeniu i dowiedzieć się, że na pierwszy rzut oka wyglądają na zdrowe, a tak naprawdę potrzebują jednak regeneracji. Niestety jest wiele czynników, które działają na włosy negatywnie - klimatyzacja, nieodpowiednia pielęgnacja, zła dieta, długość włosów - te i wiele innych czynników wpływają na całokształt tego co mamy na głowie.
Na szczęście są też kosmetyki, które mogą nas wspomóc i zregenerować nasze włosy. Co najważniejsze, muszą być dobrane przez specjalistę, jakimi bez wątpienia są osoby pracujące w Akademii Fryzjerstwa Walczak&Ciesiółka. Mi został wybrany zabieg pielęgnacyjno-regeneracyjny Treat NaturTech Repair Active Instant Power, który powinien być wykonywany średnio co dwa tygodnie dla podtrzymania efektu korzystamy również z kosmetyków tej samej linii. Treat Natur Tech to intensywna kuracja do włosów suchy, zniszczonych, bądź przesuszonych. Pielęgnuje i odbudowuje głębokie warstwy włosów. Przywraca spoiwo wewnątrz komórwkowe i naprawia barierę lipidową włókien włosowych. Ma działanie antystatyczne. Chroni włosy przed działaniem wysokiej temperatury, a technologia Amino-Ceramide System przywraca naturalne piękno włosów. Zabieg ten jest dostępny w dwóch liniach zapachowych: kwiatowej lub owocowej.

Z efektów zabiegu jestem zadowolona. Włosy są lepiej odżywione, pięknie wyglądają, lepiej się układają i są gładkie w dotyku. Jeśli miałabym polecić zabieg na włosy, który idealnie przygotuje włosy na wiosnę to od razu wskazałabym serię Treat NaturTech. Totalna odmiana!

Więcej informacji znajdziecie tutaj: www.dietadlawlosow.pl


XXX

7 komentarzy:

 1. Przydał by mi się też taki zabieg chciałabym aby moje włosy były bardziej lśniące i miały żywszy kolor :)

  dblazkowska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę bardzo, że zostałaś zaproszona. Super zdjęcia :)

  http://aniaanaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Oh, this was obviously a very cool event!
  Many thanks for your kind comment on my blog. Do you want to follow each other?
  xx from Bavaria/Germany, Rena
  www.dressedwithsoul.com

  OdpowiedzUsuń
 4. this is really great,you have such a lovely blog! :D i hope you're having an amazing day!

  mfashionfreak♥blog

  OdpowiedzUsuń
 5. this is really great,you have such a lovely blog! :D i hope you're having an amazing day!

  mfashionfreak♥blog

  OdpowiedzUsuń
 6. z chęcią bym się wybrała na taki event;)
  Sandicious

  OdpowiedzUsuń