czwartek, 3 lipca 2014

Look of the dayDzisiejsza stylizacja została sfotografowana przez Grzegorza Gęborysa w Cafe Muzeum na pl. Strzegomskim we Wrocławiu. Oprócz czysto kulturalnych walorów - w końcu bunkier na którego dachu mieści się kawiarnia, jest Muzeum sztuki współczesnej. Miejsce to jest spokojne, poza codziennym zgiełkiem i hasałem, które zostają na dole, podczas gdy my jesteśmy na szóstym piętrze.

Today's look was photographed by Grzegorz Gęborys in Cafe Muzeum in Strzegomski square in Wrocław. Despite of cultural values - an old german's bunker on which roof is Cafe Museum, is a Museum of modern art. The place is peacefull far away from noises which has stayed downstairs.

Moj današnji look je fotografisao Grzegorz Gęborys u Cafeu Muzeum na placu Strzegomsku u Vroclavu. Pored kulturalnih vrednosti - na ovom mestu nalazi se Muzej savremene umetnosti. Kafić ima miran ambijent jer čitava buka ostaje dole dok mi smo na šestom spratu.

Bluzka, blouse - Mango
Spodenki, shorts - New Yorker
Torebka, bag, torbica  - Promod
Buty, high heels, štikle  - Zara


We Wrocławiu nareszcie zawitało słońce i nieco wyższa temperatura. Mój wakacyjny tryb chyba włączył się już na dobre. Wszystko dzieje się tak wolno, pozytywnie i przyjemnie... Uwielbiam to. Do tego dzisiaj wyszło nowe Elle, które będzie idealnym dodatkiem do jutrzejszej kawy, mimo wakacji nie na wszystko od razu jest czas, są jeszcze inne przyjemności po drodze. A już w sobotę jadę na wycieczkę do Krakowa i obiecuję specjalny post właśnie stamtąd.

We finally can say hello to sun in Wroclaw. My holiday mode is on for sure. Everything happens in a slowly,  positive and nice way... I love it. Today I saw new Elle edition which I gonna read tomorrow, cause today I still have some nice things to do. In saturday I'm going to Cracow and I promise to write a special post from my little trip.

U Vroclavu imamo sunce. Konačno odmaram sto po sto. Sve ide na miran, pozitivan i dobar način... Obožavam. Danas je izašlo novo izdanje Elle sutra ću nje ćitati uz kafu. Danas još imam par stvari da završim. A u Subotu imam izlet i idem u Krakov. Bez brige pisaću post iz Krakova.

XXX


6 komentarzy: