środa, 9 lipca 2014

Look of the daySpodenki, shorts - Mango
Bluzka, blouse - Zara
Sandałki, Sandals - Tkmaxx
Torebka, bag - Mango touch 


Nowy Targ we Wrocławiu został niedawno wyremontowany. W podziemiach znajduje się parking, a na samym placu często organizowane są różnego typu eventy. Jedyne co szpeci i o co powinno zadbac miasto to okropne obdrapane budynki, które znajdują się w okolicy placu.

Wybierając ubrania kierowałam się przede wszystkim tym jak modny jest żólty w tym sezonie. Wiem też, że tak nasycony żółty nie może przejac całej stylizacji, dlatego też zdecydowałam się by reszta stylizacji również była mocna kolorystycznie. Warto zwracac uwage na równowagę w stroju.

Nowy Targ - New square in Wroclaw was renovated some time ago. Under the marketsquare is a parking. On a square city usually organizes events. I like that place. But I see what should be change there - old buildings which you can notice in the landscape.. 


When I was chosing my clothes I decided first to chose something in yellow which is one of top colours that season. Chosing yellow I had to wear colours which are also noticeable to make my outfit being in harmony.

Nowy Targ - Novo tržište u Vroclavu bilo je renovirano prenekoliko vremena. Pod tržištem nalazi se parking za kola. Na tržištu često održavaju se događaji. Ovo mesto izgleda fino i moderno, samo jedno mi smeta - zgradovi koji nalaze sa pored. Izgledaju ružno i nisu renovirane...

Kada izmišljavala sam moj look glavnom inspiracijom bila meni žuta boja. Jedna od najvažnijih letom. Nisam mogla da ostavim žutu bluzu bez kontrasta sa strane drugih delova odeća.


XXX6 komentarzy:

 1. nogi do nieba :) bardzo ładnie Ci w takich żywych kolorkach

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten intensywny żółty rzeczywiście robi wrażenie. No i sceneria; )

  OdpowiedzUsuń
 3. Thanks for your comment inside my blog! You have a great style dear :)
  I'm following you now on gfc, would be great if you follow me too :)

  http://kinssy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny luźny zestaw. Bluzka jest piękna i w dodatku śliczny kolor! :)

  zapraszam: http://qllever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. wonderful summer look!
  happy day!

  http://www.getcarriedaway.net/

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystko mi się podoba<3

  OdpowiedzUsuń