niedziela, 28 września 2014

Fashion Shower vol. 2 - relacja


Bluzka - Mango
Jeansy - H&M
Szpilki - Bata
Torebka - Vintage
Naszyjnik - W. Kruk


 Wypasione muszki i krawaty - polecam każdemu Panu, który chce do sztampowego eleganckiego ubioru wniesc trochę zabawy i zaskoczenia.

 Od lewej zabawny prowadzący - Martin Volken, który naprawdę mnie ujął, oraz szacowne jury: Marta Wolniak, Krystyna Mazurówna i Piotr Wawrzynów. Uważam ich wybór na słuszny aczkolwiek w niektórych przypadkach np. w przypadku kolekcji Angeliki Wicher chętnie bym polemizowała.

Rewelacyjny kombinezon od Angeliki Wicher już widzę go w paru zestawieniach.


Dwie sukienki od mojej faworytki - Judyty Rybki. Podoba mi się ten kwadratowy motyw i połaczenie różnych materiałów od wspomnianych już kwadratowych ażurów przez pół przeźroczyste materiały po takie zakrywające calosc sylwetki - stopniowanie jest super!
Zwiewna, efemeryczna sukienka na cieniusieńkich ramiączkach - finałowa sukienka Judyty Rybki, notabene Judyta zajela drugie miejsce w konkursie,to mój top one. Bardzo prosta i bardzo efektowna.


Podsumowując impreza bardzo w porządku. Pytanie gdzie wszyscy fani mody z Wrocławia? W mojej ocenie impreza nie była tylko typowo fashion'owa, była przeznaczona dla osób, które chciały zobaczyc coś nowego i zderzyc sie z modą 12 polskich projektantów, którzy rywalizowali ze sobą na jednym wybiegu cały wieczór. Trudne zadanie mialo jury, wybierające z dwunastu trzech najlepszych designer'ów. Jury (Krystyna Mazurówna, Marta Wolniak, Piotr Wawrzynów) nie bało się ostrych komentarzy. Naszczęscie wspaniały prowadzący potrafił ich ostre słowa zmaienic w całkiem śmieszny zart.

Chętnie wybiorę się na kolejną edycję Fashion Shower, która będzie zapewne jeszcze lepsza od pierwszej i drugiej edycji.

Zdjęcia: Grzegorz Gęborys


XXX

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz