środa, 1 października 2014

Max Factor. Człowiek, który dał kobiecie nową twarz - Basten Fred - Recenzja


Max Factor. Człowiek, który dał kobiecie nową twarz
Basten Fred

Zgadzam się z Gosią Baczyńską, której opinię możecie przeczytac na okładce książki o Max Factorze. Jeśli tylko interesujecie się modą, makijażem, czy też kinem to ta książka o Max Factorze jest dla Was. Najważniejsze jest to, że historia rodziny Maksymiliana Faktorowicza (Maxem Factorem został po przyjezdzie do USA), a także całej marki Max Factor została w książce zapisana na podstawie archiwum marki Max Factor. Znany nam dzisiaj makijaż ma swoją długą historię, która jest nieodłączną częścią kinematografii. Z tej książki dowiemy się prawdy o Maksymilianie Faktorowiczu (Max Factor) od jego najmłodszych lat, od czasów pracy na carski dworze rosyjskim przez jego ucieczke, etapy pośrednie w powstaniu firmy. Przeczytamy o latach świetności o pracy nad konkretnymi produktami. Wreszcie dowiemy się tego jak firma podbija cały świat. Dodam jeszcze, że firma Max Factor stała się firmą rodzinną, funkcje kolejnych jej członków również zostały rozpisane w książce. Marka Max Factor od dawna współpracuje z najwięszymi gwiazdami, przy najwięksych kinowych produkcjach. W książce została zawarta wspaniała historia, zważając na to, że załóżyciel Max Factor pochodzi z miasta Łodzi i jest naszym rodakiem.

Polecam Wam tę lekturę również ze względu na prosty i zrozumiały styl, w którym książka została napisana. Czyta się ją gładko i przyjemnie dowiadując się maksimum informacji. Miłej lektury ;)

XXX

Ps. Kolejna książka, na którą poluję to: "Prada. Obyczajowy fenomen"  - Paracchini Gian Luigi

Ps.2 Jeśli macie ochotę przeglądnac propozycje projektantów na ten sezon to utworzyłam na  fanpage'u fb CocoBebe album FW 2014/15 - klik: CocoBebe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz