środa, 27 sierpnia 2014

piątek, 22 sierpnia 2014

Fashion Shower vol.2, czyli 6 godzin pokazów mody przeplatanych występami artystycznymi

Fashion Shower vol.2, czyli 6 godzin pokazów mody przeplatanych występami artystycznymi, to mi się bardzo podoba dlatego zdecydowałam się, by u źródła dowiedziec się więcej.

Z sympatyczną parą Basią i Kamilem współwłaścicielami agencji Inception Media spotykam się w Multikinie w Pasażu Grunwaldzkim. Jestem bardzo ciekawa czego dowiem się na temat dobrze zapowiadającej się imprezy Fashion Shower która odbędzie się w Eterze . To już druga edycja, czym będzie różniła się od poprzedniej?niedziela, 17 sierpnia 2014

VSCO CAMTelefon jest moją jedną z podstawowych rzeczy, które muszę miec (5 rzeczy, bez których nie mogę życ). W związku z tym korzystam z wielu aplikacji na telefon: Facebook, Instagram, Twitter, Blogger, Shazam, Getin Mobile, KWC, Skype, Endomondo, Mango shopping online, Clean Master, Dolphin, Vijesti MNE . Teraz jednak post o aplikacji VSCO CAM, która na dobre zastąpiła mój standardowy aparat w telefonie. Coś jak Instagram, ale czy na pewno?

Phone is my must have of everyday life (5 things I cannot live without). That's why I use a lot of applications which make my life easier. I use Facebook, Instagram, Twitter, Blogger, Shazam, Getin Mobile, KWC, Skype, Endomondo, Mango shopping online, Clean Master, Dolphin. Today my newest discovery - VSCO CAM. Something like Instagram, but even better...

Smartphone je moj must have svakog dana (5 stvari bez kojih ne mogu da živim). Zbog toga koristim različite aplikacije: Facebook, Instagram, Twitter, Blogger, Shazam, Getin Mobile, KWC, Skype, Endomondo, Mango shopping online, Clean Master, Dolphin, Vijesti MNE. Danas o mojoj novoj aplikaciji koju absolutno obožavam! VSCO CAM! Nešto kao Instagram, ali bolje...


piątek, 15 sierpnia 2014

Styl dla mężczyzn ABC część 2 MUST HAVE | Men's Style ABC part 2 MUST HAVEDostałam wiele informacji zwrotnych, że moja seria artykułów Styl dla mężczyzn jest potrzebna. Wiedziałam to już przed tym, wystarczy spojrzeć na to co dzieje się na wrocławskich ulicach. Mimo wszystko dziękuje za wszystkie wiadomości! Dzisiaj męskie must have szafy. W co trzeba zainwestować, żeby wyglądać jak porządny facet, a przy tym nie upodobnić się do metro-mana, lub początkującego projektanta mody, a zatem pozostać sobą w odświeżonej łatwo-strawanej wizualnie wersji. Prosto, przyjemnie, i bezboleśnie. Ostatnio miałam okazję przetestować w praktyce.

I got a lot of messeages from you which told me how needed my sery of men's style is. I knew it before, cause I'm observing Wroclaw's street. Despite it thanks for your messeages and mails. Today must have of men's wardrobe. What you need to invest in to look like a gentleman, and don't look like a metro-man or budding fashion designer. I mean to make an effect you will be yourself in a new, fresh, fashionable version. Easy, nice, without any pain ;) I've already tested it in practice, so you don't have to be worried, just enjoy..

Dobila sam poruke u kojim pišete da je ovakva tema, znači man style, vrlo potrebna. Znala sam to, samo da se pogleda kako izgleda ulica u Vroclavu i što noše muškarci. Danas serviram must have muškoj garderobi. Šta je Vama potrebno da izgledate kao pravi muškarac, ne izgledajući kao metroseksualac ili novi fešon dizajner. Znači da postaneš nova, bolja versija sebe. Lako, bezbolesno, prijatno. Onim danima imala sam praksu što se tiče muškog šopinga.


wtorek, 12 sierpnia 2014

Styl dla mężczyzn ABC część 1 GARNITUR | Men's Style ABC part 1 SUIT

żródło: stylowi.pl

 W Polsce kobiety dbają o siebie i o swój ubiór dużo bardziej niż mężczyźni. Można to zmienić, a nie jest to takie ciężkie, wystarczy wyrobić sobie parę dobrych nawyków.

In Poland women looks better than men, women are more stylish than men. It's not hard to work a bit on your style if you are a man. You just need to have some new habits.

U Poljskom ali i na Balkanu žene izgledaju bolje nego što muškarci. Muškarci moraju još malo da promene svoje navike, koje? Čitaj dalje.

poniedziałek, 11 sierpnia 2014

Dlaczego nie włożę pewnych ubrań i nie użyję pewnych marek , mimo iż są szalenie modne.


Z ubraniami i ze ślepym podążaniem za modą lepiej nie przesadzać. Chyba, że ktoś woli być PRZEBRANY a nie UBRANY. Ja należę do osób, które nie lubią przesady, w związku z tym nie czuję potrzeby przebierania się za kogoś, wystarcza mi ubiór, ale z klasą...

wtorek, 5 sierpnia 2014

piątek, 1 sierpnia 2014

Rheinfall & Stein am RheinSzwajcaria to ciekawe państwo, od 1815 roku jest neutralne. Jest państwem konfederacyjnym.. A dodatkowo do tej pory stosuje się w nim tak szeroko demokrację bezpośredniej. Podobno Szwajcarzy wierzą tylko w pieniądze.